Automatyka i akcesoria do bram

Akcesoria do bram

Produkujemy również szeroką gamę produktów, jakimi są akcesoria do bram przesuwnych, rozwieralnych oraz systemowych. Takie jak – piloty do bram, układy sterujące, oświetlenie sygnalizujące, czujniki i fotokomórki. Dostępne są również alternatywne rozwiązania w zakresie awaryjnego otwierania bram oraz dodatkowe systemy wspomagające

Automatyka do bram

Czym kierować się przy wyborze automatyki do bram ? jakie są rodzaje oraz które rozwiązania są najlepsze. Brama garażowa z napędem to niewątpliwie gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa. Brak potrzeby wysiadania z auta podczas złych warunków atmosferycznych, automatyczne zamykanie podczas wjazdu i wyjazdu oraz zabezpieczenie przed dostaniem się nieproszonych gości do naszego garażu to istotne atuty tego rozwiązania. W naszej ofercie dysponujemy asortymentem napędów różnych renomowanych firm w zależności od rodzaju zastosowanych rozwiązań.

Dobór napędu do rodzaju bram garażowych.

Aby optymalnie dobrać napęd do swojej bramy należy wziąć pod uwagę min. ciężar oraz wielkość – takie informacje pozwolą  zaproponować najlepsze rozwiązanie oraz typ napędu.

  • bramy segmentowe – do tych bram można zastosować wszystkie typy napędów o ile jest w garażu wystarczająca ilość miejsca.
  •  bramy segmentowe boczne – do napędu takiej bramy należy zastosować specjalne ramię które montuje się na ścianie bocznej lub w otworze nadproża. Taki napęd musi też mieć większą siłę w porównaniu z napędem bram segmentowych górnych.
  • bramy uchylne –  taki rodzaj bram równiez pozwala zastosować każdy rodzaj napędu o ile dysponuje odpowiednią mocą. Mocowany jest na skszydle bramy od strony garażu.
  • bramy rozwierane(skrzydłowe) – do takich bram najtrudniej dobrać odpowiedni napęd, jednak odpowiednia wiedza i doświadczenie pozwoli zastosować optymalne rozwiązanie. Wybierając napęd tradycyjny należy do niego zamocować specjalne ramiona które umożliwią jej otwieranie i zamykanie, jednak ich szerokość nie może przekroczyć 2.8m. Dobór napędu do bramy rozwieralnej będzie jednak wymagać pomocy fachowca.

Potrzebujesz akcesoria do bram? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze akcesoria do bram. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!

akcesoria do bram