Wojska Polskiego 40 63-200 Jarocin
Pon-pt 9-17 Sobota 10-13

Bramy wjazdowe i ogrodzenia.

Bramy wjazdowe i ogrodzenia

Ogrodzenie oraz brama wjazdowa to wizytówka każdej posesji, dlatego warto zadbać o to aby pasowała stylistycznie do budynku. W naszej ofercie można wybrać spośród tradycyjnych bram skrzydłowych(rozwieralnych), funkcjonalnych i bezpiecznych bram przesuwnych które cieszą się popularności ze względu na niesamowitą wygodę. Do większości bram można zamontowąć napędy które są również dostępnę w naszej ofercie

Bramy przesuwne 

Samonośne bramy wiazdowe przesuwne cechują się wygodą użytkowania, a zamontowanie systemu napędu pozwala na zdalne sterowanie bramą za pomoca pilota. Takie bramy osadząne są na słupku a w razie braku zasilania można ją otwierać ręcznie. Praktycznie nie zajmują miejsca na podjeździe dlatego taki typ bramy jest idealnym rozwiązaniem gdy mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń.

Bramy rozwierane 

To tradycyjne rozwiązanie a zarazem praktyczne, konstrukcja bram rozwieralny pozwala na zastosowanie każdego typu napędu za równo do jednego jak i 2 skrzydeł. Osadzenie bram nie ogranicz wjazdu a kąt roboczy takiej bramy wynosi 90′.

Brama wjazdowa szynowa – jest to mniej popularne rozwiązanie, jednak niewątpliwą zaletą tego rodzaju bram jest jej cena w porównaniu do konstrukcji samonośnej. skrzydło takiej bramy  porusza się na rolkach prowadzonych w szynie osadzonej w fundamencie. Jest to niewątpliwie trwała konstrukcja – jednak warunki atmosferyczne(śnieg, lód) moga ją skutecznie unieruchomić. 

Ogrodzenia
Ogrodzenie to integralna cześć naszej bramy, razem z nią powinna podkreślać wrażenia estetyczne oraz tworzyć wizytówkę naszej posesji. Jednak to nie jedyne zadanie które powinno spełniać ogrodzenie- bezpieczeństwo to równie ważna sprawa, dzięki solidnej, zwartej konstrukcji zapewnia nam ochronę przed nieproszonymi gośćmi, ilozuje od otaczającego chałasu. W dzisiajszych czasam mamy do dysposycji szereg materiałów z których można wykonać ogrodzenie, wybór zależy więc tylko od jego zalet i ceny.