Bramy wjazdowe i ogrodzenia.

Ogrodzenie oraz brama wjazdowa to wizytówka każdej posesji, dlatego warto zadbać o to, aby pasowała stylistycznie do budynku. W naszej ofercie można wybrać spośród tradycyjnych bram skrzydłowych (rozwieralnych), funkcjonalnych i bezpiecznych bram przesuwnych, które cieszą się popularności ze względu na niesamowitą wygodę. Do większości bram można zamontować napędy, które są również dostępne w naszej ofercie.

Bramy przesuwne
Samonośne bramy przesuwne cechują się wygodą użytkowania, a zamontowanie systemu napędu pozwala na zdalne sterowanie bramą za pomocą pilota. Takie bramy osadzone są na słupku, a w razie braku zasilania, można ją otwierać ręcznie. Taki typ bramy jest świetnym rozwiązaniem, gdy mamy bardzo małą przestrzeń do wykorzystania, ponieważ tak właściwie nie zajmują miejsca na podjeździe.

Bramy rozwierane
To tradycyjne rozwiązanie, a zarazem praktyczne. Konstrukcja bram rozwieralnych pozwala na zastosowanie każdego typu napędu zarówno do jednego, jak i 2 skrzydeł. Osadzenie bram nie będzie ograniczać wjazdu, a kąt roboczy takiej bramy wynosi 90 stopni.

Brama szynowa

Jest to mniej popularne rozwiązanie, jednak niewątpliwą zaletą tego rodzaju bram jest jej cena w porównaniu do konstrukcji samonośnej. Skrzydło takiej bramy porusza się na rolkach prowadzonych w szynie osadzonej w fundamencie. Jest to niewątpliwie trwała konstrukcja – jednak warunki atmosferyczne (śnieg czy lód) mogą ją skutecznie unieruchomić.

Ogrodzenia
Ogrodzenie to integralna część naszej bramy. Razem z nią powinna podkreślać wrażenia estetyczne oraz tworzyć wizytówkę naszej posesji. Jednak to nie jedyne zadanie, które powinno spełniać ogrodzeni. Bezpieczeństwo to równie ważna sprawa. Dzięki solidnej, zwartej konstrukcji zapewnia nam ochronę przed nieproszonymi gośćmi, izoluje od otaczającego hałasu. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szereg materiałów, z których można wykonać ogrodzenie. Wybór zależy więc tylko od jego zalet i ceny.

Potrzebujesz bramy i ogrodzenia?  Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!

bramy wjazdowe i ogrodzenia