Drzwi wewnętrzne

Drzwi dostępne  są w naszej szerokiej gamie stylistycznej oraz kolorystycznej.

drzwi wewnętrzne

Drzwi odgrywają wyjątkową rolę w domowych wnętrzach. Nie tylko zamykają nasze pomieszczenia, lecz również otwierają możliwość aranżowania. Dzięki oryginalnemu wzornictwie oraz ciekawej formie drzwi podkreślają indywidualny klimat mieszkania. Odpowiednio dobrane drzwi nadadzą wyjątkowy wyraz Twoim wnętrzom.

Oferowane przez nas produkty dostępne są w szerokiej gamie stylistycznej oraz kolorystycznej. W kolekcji posiadamy wykonane z drewna drzwi stylowe, klasyczne, nowoczesne oraz tradycyjne. Wszystkie drzwi powstają z zachowaniem wszelkich standardów jakości, a każde z oferowanych rozwiązań zostało dokładnie przemyślane i zaprojektowane z największą starannością. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zakupiony u nas produkt będzie służył długie lata.

Podział drzwi wewnętrznych

Drzwi przesuwne mogą być jedno, jak i dwuskrzydłowe. Przesuwane są one po szynie. Po otwarciu takich drzwi skrzydło zostaje schowane na lub w ścianie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, dla których powierzchnia mieszkalna jest bardzo cenna z racji jej małej ilości. Jeżeli właśnie pokiwałeś głową, to oznacza, że te drzwi są właśnie dla Ciebie.

Najbardziej popularne drzwi rozwierane  – jedno lub dwuskrzydłowe. W przypadku drzwi jednoskrzydłowych mamy do wyboru drzwi lewe lub prawe.  Wśród drzwi rozwieranych mamy również możliwość wyboru w kwestii drzwi przylgowych oraz bez przylgowych. W drzwiach bez przylgowych krawędź skrzydła kreuje jednolitą płaszczyznę tzn. w pełni zlicowane z ościeżnicą drzwiową. Drzwi przylgowe różnią się tylko wcięciem, które zachodzi na ościeżnicę.

Wahadłowe – to nic innego jak drzwi, które otwierają się w obie strony ruchem wahadłowym.

Składane – przez wielu nazwane drzwiami harmonijkowymi – w tym przypadku drzwi składają się najczęściej z dwóch lub trzech pionowych elementów, które są zespolone zawiasami. Do dużych zalet drzwi składanych zalicza się ich mała objętość po złożeniu.

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych? Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!