Klamki do drzwi wewnętrznych podobnie jak drzwi są również elementem dekoracyjnym który powinien odpowiednio współgrać stylistycznie z naszym wnętrzem.

Klamki do drzwi wewętrznych

Oferujemy najwyższej jakości stylowe klamki do drzwi wewnętrznych ze stali nierdzewnej, stalowe oraz aluminiowe.
W naszej ofercie znaleźć można następujące klamki z otworami na wkładki lub bez, z otworem na klucz oraz blokadę WC.

 

Klamka wewnętrzna podobnie jak drzwi jest również elementem dekoracyjnym, który powinien odpowiednio współgrać stylistycznie z naszym wnętrzem. Nasze klamki cechują się niepowtarzalnym wzornictwem, co na pierwszy rzut oka budzi pozytywne wrażenia. Szeroka gama stylistyki, zastosowanych materiałów oraz kolorów pozwala dopasować klamkę do każdego wnętrza. Mamy w ofercie klamki luksusowe oraz prostsze modele, jednak w każdym wypadku jest to produkt wysokiej jakości.

klamki do drzwi wewnętrznych

Klamki do drzwi wewnętrznych

Klamki do drzwi wewnętrznych Roothkin są gwarancją jakości, ponieważ firma ma w ofercie wysokiej jakości klamki ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali.

Posiadamy w swojej ofercie klamki:

  • Z otworem na klucz,
  • Z otworem na wkładkę bębenkową,
  • Bez otworów na wkładkę bębenkową,
  • Z blokadą na WC.

Klamki oferujemy na szyldzie długim oraz dzielonym.

Klamki do drzwi wewnętrznych są ważne, ponieważ pełnią funkcję ozdobną i przy wyborze właściwej klamki powinniśmy się zastanowić, jaka będzie najlepiej pasować do aranżacji naszego mieszkania. Dlatego nie należy brać pierwszej lepszej, która wpadnie nam pod rękę, ponieważ nie będzie pasować do naszego wystroju czy też drzwi. Klamka przy drzwiach jest ważnym elementem, ponieważ jest pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, patrząc na drzwi.

Dlaczego właśnie wybrać klamki do drzwi wewnętrznych firmy Rootkhin?

Firma ta jest znanym producentem oraz dystrybutorem okuć do drzwi. Ideą firmy jest dostarczanie najwyżej klasy produktów, które poza swoją funkcjonalnością niosą za sobą idealny design oraz są w konkurencyjnych cenach.

Potrzebujesz klamek do drzwi wewnętrznych? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze klamki do drzwi wewnętrznych. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!