Okna

OKNA PCV

Okna PCV są obecnie najbardziej popularnym rodzajem okien stosowanych w budownictwie. Są trwałe, wykonane w nowoczesnej technologii oraz zapewniają estetyczny wygląd domu, dobrą izolację oraz bezpieczeństwo. Okna wykonane z PCV mają wysoki współczynnik odporności na warunki atmosferyczne oraz stanowią doskonałą izolację termiczną. Oferowane przez nas okna PCV to innowacyjność i precyzja wykonania w każdym calu. Mają bardzo dobre parametry techniczne oraz świetny design.

Okna PCV

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane bardzo często wybierane są przez osoby ceniące sobie elegancki i naturalny wygląd. Drewno postrzegane jest jako trwały i elastyczny materiał łatwy w obróbce. Okna drewniane zapewniają komfort i funkcjonalność, ponadto są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Okna drewniane charakteryzują się wysokim poziomem izolacji termicznej i akustycznej. Sprzedajemy okna z drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego oraz meranti. Oferowane przez nas okna to połączenie uniwersalnego designu z nienaganną estetyką w najwyższej jakości. Gwarantujemy profesjonalny montaż.

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie w skomplikowanych projektach. Stosowane w budynkach o różnym przeznaczeniu, ponieważ spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz gwarantują oszczędność energii. Ponadto aluminium doskonale wpasowuje się w obecne trendy budownictwa ze względu na ekonomiczność i nowoczesny wygląd. Okna aluminiowe są wytrzymałe, funkcjonalne oraz zapewniają optymalną izolację termiczną.

Producentami naszych okien są m.in.:

ABM Jedraszek – firma, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą stolarki okiennej z PCV i aluminium. W tym czasie klienci pozwolili poznać swoje potrzeby, dzięki czemu świadczą usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Dobroplast – firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku i od tego czasu otrzymała 12 nagród oraz certyfikatów – ostatni w 2017 roku. Świadczy to o jej profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do klienta.

Potrzebujesz okna tradycyjnego? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze okna tradycyjne. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!