Wojska Polskiego 40 63-200 Jarocin
Pon-pt 9-17 Sobota 10-13

Okna

OKNA PCV

Okna PCV są obecnie najbardziej popularnym rodzajem okien stosowanych w budownictwie. Są trwałe, wykonane w nowoczesnej technologii oraz zapewniają estetyczny wygląd domu, dobrą izolacje oraz bezpieczeństwo. Okna wykonane z PCV maja wysoki współczynnik odporności na warunki atmosferyczne oraz stanowią doskonałą izolacją termiczną. Oferowane przez nas okna PCV to innowacyjność i precyzja wykonania w każdym calu. Mają bardzo dobre parametry techniczne oraz świetny design.

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane bardzo często wybierane są przez osoby ceniące sobie elegancki i naturalny wygląd. Drewno postrzegane jest jako trwały i elastyczny materiał łatwy w obróbce. Okna drewniane zapewniają komfort i funkcjonalność, ponadto są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Okna drewniane charakteryzują się wysokim poziomem izolacji termicznej i akustycznej. Sprzedajemy okna z drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego oraz meranti. Oferowane przez nas okna to połączenie uniwersalnego designu z nienaganną estetyką w najwyższej jakości. Gwarantujemy profesjonalny montaż

OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie w skomplikowanych projektach. Stosowane w budynkach o różnym przeznaczeniu, ponieważ spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz gwarantują oszczędność energii. Ponadto aluminium doskonale wpasowuje się w obecne trendy budownictwa ze względu na ekonomiczność i nowoczesny wygląd. Okna aluminiowe są wytrzymałe, funkcjonalne oraz zapewniają optymalną izolację termiczną.