Okna tarasowe

okna tarasowe

Okna tarasowe

Światło dzienne jest najlepiej przyswajalnym dla człowieka rodzajem promieniowania widzialnego. Światło dzienne nie tylko odpowiednio prezentuje barwy, ale jest również najmniej męczące dla oczu. Dlatego pomieszczenia do pracy czy też pokoje dzienne i miejsca szczególnie reprezentacyjne powinny być jak najlepiej oświetlone. Umożliwią to Państwu okna tarasowe.

Nasze okna, wykonane są w oparciu o najlepsze rozwiązania technologiczne oraz powszechne standardy. Sprawdzone mechanizmy umożliwiają otwieranie skrzydeł na rozmaite sposoby. Działają precyzyjnie nawet w przypadku dużych elementów i zapewniają komfort użytkownikom.

Do wyboru są okna rozwierane, uchylne lub uchylno-rozwieralne, ale mogą również być przesuwne, składane, obrotowe lub uchylne z funkcją rozszczelnienia.

Okna rozwierno-uchylne: ich otwieranie nie różni się od tego, jakie jest w tradycyjnych oknach.
Charakteryzują się dużą energooszczędnością i bardzo dobrą szczelnością.
Problemem może okazać się wąska ościeżnica, która jest wyraźną granicą między wnętrzem a tarasem.

Okna przesuwne lub podnoszono-przesuwne: takie okna nie „wchodzą” do wnętrza pomieszczenia. Składają się z części nieruchomej i jednego lub dwóch skrzydeł, które przy otwieraniu przesuwają się po specjalnych prowadnicach wzdłuż ściany.
Takie rozwiązanie pozwala na większą swobodę w aranżacjach. Jego energooszczędność również jest bardzo duża, czego przykładem są okna tarasowe.
Obecnie dostępne są rozwiązania bezprogowe.

Okna harmonijkowe: inaczej nazywane są oknami składanymi. Takie okna tarasowe nie są tak popularne w naszym kraju, jak inne wyżej wymieniowe. Skrzydła rozsuwają się na całej szerokości przeszklenia, pozostawiając panoramiczny widok.

Ciepłe i bezpieczne okna tarasowe

Coraz częściej nasi klienci przekonują się do dużych przeszkleń. Dlaczego? Ponieważ nasze okna posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne. Nasze okna wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz są dźwiękoszczelne, a przy tym bezpieczne, co z pewnością przyciągnie uwagę właścicieli, którzy posiadają domy parterowe.

Potrzebujesz okien tarasowych? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze okna tarasowe. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!