Panele podłogowe i tarasowe to doskonałe rozwiązanie stosowane przy wykończeniu podłóg.

Panele podłogowe i tarasowe

Panele podłogowe to doskonałe rozwiązanie stosowane przy wykończeniu podłóg. Panele podłogowe są stosunkowo łatwe w montażu, wytrzymałe, a szeroka gama kolorystyczna oraz strukturalna pozwana na spełnienie oczekiwań każdego klienta. Wśród paneli można wyróżnić najpopularniejsze materiały, z jakich są wykonane – panele drewniane oraz panele laminowane – są to panele pokryte specjalną warstwą ochronną lakieru lub oleju. Aby cieszyć się długotrwałym okresem bezproblemowej eksploatacji, należy dostosować odpowiedni rodzaj paneli do ich przeznaczenia. Panele podłogowe i tarasowe dostępne w naszej ofercie zarówno drewniane, jak i laminowane cechują się dobrą jakością wykonania oraz trwałością.

 

Deski tarasowe – jeżeli chodzi o wykończenie podłogi tarasów, najlepszym słusznym rozwiązaniem są deski tarasowe. Taras powinien być miły w użytkowaniu oraz kojarzyć się z wypoczynkiem i relaksem. Uczucie, jakie daje nam kontakt stopy z tarasem to bardzo ważna sprawa, która sprawia, że wyjście na taras poszerza naszą przestrzeń komfortu.

W naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości deski kompozytowe (polichlorek winylu). PVC – cechują się wysokimi parametrami fizyko-technicznymi, co przekłada się na wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, oraz drewniane – różnica w ich wykonaniu przekłada się na odczucia kontaktu z nimi, a zarazem różnią się trwałością i ceną.  Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie w zależności od wymagań i potrzeb.

 

Zastosowanie desek tarasowych:

Deski tarasowe możemy wykorzystać z powodzeniem na taras, jako miejsce do pracy, urządzić na nim przyjęcie z grupą znajomych, a nawet pozostawić na nim bez opieki zwierzę domowe bez zmartwienia, że może się coś wydarzyć z naszym tarasem oprócz naniesienia ewentualnej ziemi przez zwierzaka.

Dzięki połączeniu drewna oraz polimerów uzyskujemy jakościowo lepszy produkt niż deski z naturalnego drewna. Nasze deski są odporne na m.in. ścierania czy też pękanie.

Potrzebujesz paneli i desek tarasowych? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze panele i deski tarasowe. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego Facebooka!

panele podłogowe i tarasowe
panele podłogowe i tarasowe