Wojska Polskiego 40 63-200 Jarocin
Pon-pt 9-17 Sobota 10-13

Panele podłogowe i tarasowe

Panele podłogowe to doskonałe rozwiązanie stosowane przy wykończeniu podłóg.  Panele podłogowe sa stosunkowo łatwe w montażu, wytrzymałe a szeroka gama kolorystyczna oraz strukturalna pozwana na spełnienie oczekiwań każdego klienta. Wśród paneli można wyróżnieć najpopularniejsze materiały z jakich sa wykonane – panele drewniane, oraz panele laminowane, są to panele pokryte specjalną warstwą ochronną lakieru lub oleju. Aby cieszyć się długotrwałym okresem bezproblemowej eksploatacji należy dostosować odpowiedni rodzaj paneli do ich przeznaczenia. Panele dostępne w naszej ofercie zarówno drewniane, jak i laminowane cechują się dobrą jakością wykonania oraz trwałością. 

Deski tarasowe – Jeżeli chodzi o wykończenie podłogi tarasów. najlepszym słusznym rozwiązaniem wydają deski tarasowe. Taras powinien być miły w użytkowaniu oraz kojażyć się z wypoczynkiem i relaksem. Uczucie jakie daję nam kontakt stopy z tarasem to bardzo ważna sprawa która sprawia że wyjście na taraz poszerza naszą przestrzeń komfortu.  

W naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości deski kompozytowe(polichlorek winylu). PVC – cechują się wysokimi parametrami fizyko-technicznymi co przekłada się na wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, oraz drewniane- róznica w ich wykonaniu przekłada się na odczucia kontaktu z nimi a zarazem róznią się trwałością i ceną.  Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlpesze rozwiązanie dla w zależności od wymagań i potrzeb.