Parapety

Oferujemy szeroką gamę parapetów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych  charakteryzujących się bogatą kolorystyką oraz wzornictwem. Parapety wykonane są głównie ze stali, aluminium, PCV płyt MDF, marmuru oraz granitu.

Wykonujemy również parapety na indywidualne zamówienie klienta.

Mamy pewnoś, że każdy znajdzie u nas odpowiedni produkt dla siebie, który będzie funkcjonalny i estetyczny.

 

Parapet wewnętrzny jest jednym z tych wykończeń naszego domu, który znajduje się przez dłuższy okres, dlatego bardzo ważne jest, aby wybór tego elementu był przemyślany oraz dopasowany w taki sposób, aby współgrał z wystrojem domu. Nasze produkty są niezwykle solidne, dlatego oprócz walorów estetycznych są również funkcjonalne.  Świetnie nadają się jako podstawki do kwiatów, pamiątek czy też zdjęć rodzinnych.

Parapety zewnętrzne są obiektem, który praktycznie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu narażony jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, słońce czy też grad.  Ze względu na te wszystkie czynniki nasz parapet zewnętrzny musi nie tylko estetycznie wyglądać i zgrywać się z wyglądem naszego domu, lecz musi być również wykonany z materiałów, które charakteryzują się odpornością na wszystkie wymienione czynniki i pozwolą się nam cieszyć wybranym parapetem przez długie lata.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zakończenia do parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dzięki prawidłowemu zamontowaniu takich zakończeń pozwolimy na ochronę elewacji budynku.

Jednym z najbardziej popularnych materiałów, z jakich tworzy się parapety, jest blacha obustronnie cynkowana. Przeznaczona jest do montażu wraz z każdym modelem okien (drewno, PCV, aluminium). Dużą zaletą jest jej elastyczność oraz trwałość dzięki pokryciu farbami poliestrowymi. Zewnętrzne parapety odporne są na wilgoć, zaplamienia, chemikalia oraz środki, których używamy na co dzień do utrzymania porządku w mieszkaniu.

Dzięki połączeniu drewna oraz polimerów uzyskujemy jakościowo lepszy produkt niż deski z naturalnego drewna. Nasze deski są odporne na m.in. ścierania czy też pękanie.

Potrzebujesz parapetu? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze parapety. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!