Serwis i Montaż

Zapewniamy szybki serwis i montaż wszystkich produktów z naszej oferty oraz sprawny serwis. Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z eksploatacją okien, drzwi, bram, paneli podłogowych oraz tarasowych itp. Zakres usług obejmuje:

• Montaż oraz regulację okien, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, dachowych, balkonowych oraz parapetów,
• Montaż parkietów, paneli oraz desek tarasowych,
• Montaż rolet i daszków,
• Montaż bram i drzwi garażowych, na czas budowy oraz automatyki do bram,
• Montaż systemów przeciwsłonecznych,
• Naprawa i przegląd wszystkich oferowanych produktów.

serwis i montaż

Dlaczego warto nam zaufać?

Zapewniamy, że Państwa zadowolenie daje nam chęci i motywuje nas do pracy. Każdy wykonany przez nas krok, robimy z myślą o Państwa zadowoleniu. Zatrudniając naszych specjalistów, kierujemy się ich doświadczeniem oraz pasją, z jaką wykonują swoją pracę. Każdy z naszych pracowników jest wyselekcjonowany, aby kontakt z nim był dla Państwa przyjemnością. Wiemy, jak ważny jest kontakt z klientem, dlatego nasi pracownicy są zawsze przyjaźnie nastawieni oraz kulturalni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre elementy zakupione u nas nie należą do najłatwiejszych w montażu. To stąd wynika nasza dbałość o personel.

Tymi właśnie zasadami kierujemy się w doborze nowych pracowników w naszej firmie. Cytując klasyka „Nic nie może przecież wiecznie trwać”, niestety czasami dotyczy to również naszych produktów, które Państwu oferujemy. Czasami bywa tak, że przez złe warunki atmosferyczne lub następstwo różnych nieszczęśliwych zdarzeń, może się coś uszkodzić. W takich sytuacjach nasza załoga serwisantów służy fachową oraz profesjonalną promocją. Warto zapamiętać, że czasami pojawiają się usterki, na które nie mają Państwo wpływu oraz nie mogą sami naprawić, dlatego właśnie posiadamy naszych serwisantów, którzy zawsze służą pomocą. Prosimy nie bać się korzystać z naszych usług. Wszystko można naprawić!

Potrzebny jest Ci fachowy serwis i montaż? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których świadczymy profesjonalne usługi montażu oraz serwisu. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego facebooka!