Systemy przeciwsłoneczne to bardzo ważny element który stanowi doskonałą ochronę przed słońcem.

Systemy Przeciwsłoneczne

systemy przeciwsłoneczne

Najczęściej spotykane systemy przeciwsłoneczne i ich rodzaje:

Osłony zewnętrzne takie jak – żaluzje listewkowe, rolety, żaluzje wielkogabarytowe, markizy, markizo-rolety oraz siatki metalowe. Systemy zewnętrzne cechują się większą wytrzymałością, gdyż ich konstrukcja musi wytrzymać wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tkanin powlekanych możemy w ten sposób regulować sposób przenikania promieni słonecznych, a co za tym idzie, poziom nagrzania pomieszczania nawet do 97%. Nasze osłony dzięki perforowanej powierzchni tkanin zapewniają nam doskonałą widoczność na to, co dzieje się na zewnątrz. Systemy przeciwsłoneczne dzięki swojemu wykonaniu idealnie nadają się na zewnątrz, lecz ze względu na swój design mogą pasować również do wystroju naszego wnętrza.

Osłony wewnętrzne – do tego typu osłon należą rolety, żaluzje weneckie, verticale, żaluzje pilsowane, maty okienne oraz zasłony paneloweTakie osłony są mniej efektywne, jednak posiadają kilka istotnych zalet. W budowie systemów wewnętrznych stosuje się proste rozwiązania techniczne. Ich obsługa nie jest skomplikowana, są łatwe w eksploatacji, a niskie koszty montażu czyni je dobrą alternatywą dla zasłon zewnętrznych.

Zalety systemów przeciwsłonecznych:

  • Regulują poziom światła w pomieszczeniu,
  • Zmniejszają ilość szkodliwego promieniowania słonecznego UV,
  • Nie dopuszczają do przegrzania pomieszczeń w momencie, gdy roleta jest opuszczona,
  • Zmniejszają się koszty ogrzania mieszkania,
  • Chronią przed insektami z zewnątrz,
  • Umożliwiają dostęp do świeżego powietrza,
  • Wieloletnia trwałość,
  • Odporne na wiatr, śnieg i deszcz,
  • Odporne na przebarwienia.

Nasze systemy przeciwsłoneczne są proste w obsłudze i konserwacji. Odporne są na często zmieniające się warunki atmosferyczne, bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych systemów przeciwsłonecznych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie oraz dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję.

Potrzebujesz systemy przeciwsłoneczne? Środa Wlkp., Śrem, Gostyń, Pleszew, Orzechowo, Koźmin Wlkp., Miłosław, Borek Wlkp., Dobrzyca oraz Pępowo to jedne z nielicznych miast, w których montujemy nasze systemy przeciwsłoneczne. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły!

Sprawdźcie również naszego Facebooka!